کارخانه نوآوری دیهیم

کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم با هدف بسترسازی و تجاری سازی دستاوردهای تحقیقاتی و کمک به توسعه شرکت‌های دانش بنیان با هدف افزایش تولید محصولات دانش بنیان حوزه کشاورزی و صنایع وابسته و صادرات غیر نفتی، تقویت کارآفرینی ، اشتغالزایی و افزایش فرصت های شغلی جدید جهت جلوگیری از فرار مغز ها، در منطقه محروم پاکدشت در سه فاز با ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای کارآفرینان و دانش‌آموختگان دانشگاهی ( ۳۰۰۰ نفر مستقیم و غیر مستقیم) با همکاری و مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاکدشت تاسیس گردیده است.

کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم در نظر دارد تا با ایجاد یک تعامل دوطرفه و سازنده با بدنه علمی دانشگاهی و بخش خصوصی به یک الگوی ملی در زمینه‌ی توسعه پایدار و ارزش‌آفرینی در سطح جامعه تبدیل شود. همکاری های بین‌المللی برای استفاده از تجارب جهانی و همچنین حضور موثر در بازارهای فنّاوری جهان از اهداف راهبردی این مجموعه می باشد.

کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم با توجه به تجربیات سال‌های گذشته و استفاده از گروهی از مشاوران در حوزه های استارتاپی، اکوسیستم و کشاورزی، در نظر دارد اکوسیستمی را طراحی و ایجاد کند که شرکت‌های دانش بنیان و دانش محور که روی طراحی و تولید محصولات کشاورزی و صنایع وابسته فعالیت دارند بتواند با استفاده از ساختارهای تولیدی، سرمایه‌ای و حقوقی در این اکوسیستم رشد کرده و به دور از دغدغه‌های مختلف بر روی تولید محصولات خود تمرکز داشته باشند.

بوت کمپ رمز ارز

فناوری‌های نوین همچون اینترنت و گوشی‌‌های همراه تحولاتی را ایجاد کردند و وارد زندگی همه ما شدند و تاثیرات چنان عمیقی بر رفتار ما گذاشتند که شیوه زندگی مان را با پیش از آن، متمایز کرده است. یکی از فناوری‌هایی که همانند اینترنت، قرار است در چندسال آتی، زندگی و کسب وکارهای ما را دست خوش تغییر کنند، بلاکچین است.

این روزها خیلی‌هامون اسم رمز ارز، بلاکچین، ارز دیجیتال و … را به وفور شنیده‌ایم و خیلی وقت‌ها فکر کردیم که بیاموزیم این‌ها چه هستند و بیشتر آشنا شویم، اما چگونه و از چه طریقی بیاموزیم هم سوالاتی بوده است که پس از آن بسیار بررسی کردیم. با توجه به اینکه جامعه ما هم نیاز خود دیده که در این حوزه به صورت تخصصی وارد شود و استارت آپ‌های زیادی هم دارند بر روی این موضوع فعالیت می‌کنند.

در این رویداد، قرار است به طور کامل از اینکه این فناوری می تواند چه فرصت های جدیدی برای خلق ثروت و کسب درآمد ایجاد کند تا اینکه به این موضوع خواهیم پرداخت که فضای کسب و کار چه تفاوت‌هایی پس از این فناوری خواهد داشت، چه شرکت‌ها و موسساتی از همین الان به استفاده از این فناوری روی آورده‌اند و در نهایت، به عنوان یک فرد، چه مهارت‌ها و دانشی برای بهره مندی از این فناوری نیاز است خواهیم پرداخت.

از این رو کارخانه نوآوری دیهیم در ساختار وظیفه‌ای خود آموزش و تربیت افرادی که جویای ورود به این بازار هستند را مورد هدف قرار داده است و سعی کرده است در این رویداد با اساتید و مهمانان تخصصی این حوزه چه در قسمت تصمیم گیری‌های کلان کشوری و چه افرادی که بسیار در این حوزه سود و زیان کرده‌اند را دعوت کرده تا در یک رویداد حضوری به ارائه راهکارها و آموزش‌های مناسب افراد جویای دانش رمز ارز بپردازند.

سرفصل های رویداد

ا. فناوری بلاکچین و پیدایش ارزهای دیجیتال

۲.انواع کیف پول‌های ارزهای دیجیتال

۳.اکسچنج‌های ارزهای دیجیتال و نحوه خرید و فروش در آن‌ها 

۴. معرفی اکسچنج بایننس و برتری‌های آن نسبت به سایر اکسچنج ها

۵. درباره ICO و IEO ها 

۶. استخراج و ماینینگ ارزهای دیجیتال و چالش‌های آن

۷. آشنایی با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و معرفی سایتهای مربوطه

۸. درباره NFT و Metaverse

۹. آینده ارزهای دیجیتال

موارد ذیل لطفا مطالعه شود

لازم به ذکر است با توجه به پاندمی کرونا ظرفیت محدود می باشد. همچنین فضای آموزشی قبل از ورود عزیزان گرامی ضدعفونی و تمهیدات لازم در راستای رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته شده است. ارائه تست PCR منفی و یا گواهی تزریق دو دوز واکسن و همچنین استفاده از ماسک در طول فرایند آموزشی الزامی می باشد. از همکاری و اعتماد شما سپاسگزاریم. 

همراه داشتن لپ تاپ و یا تبلت شخصی برای شرکت کنندگان محترم ضروری می‌باشد.

لطفا با شماره موبایل دارای شبکه اجتماعی واتس اپ ثبت نام نمایید.

امید است با نظرات، انتقادات و  پیشنهادات خود، ما را در ارتقای سطح کیفی علمی و فنی دوره ها یاری بفرمایید.

مدرس دوره آموزشی

دکترای صنایع، استاد دانشگاه، مشاور و مدرس سرمایه گذاری

مهمانان ویژه

مهندس بیژن خیابانی

میزبان و برگزار کننده پنل

سرکار خانم عسل علیزاده

کارشناس حوزه رمز ارز

مهندس سپهر حساس یگانه

کارشناس حوزه استخراج

مهندس افشین آشوری

ریاست کمیسیون رمز ارز و بلاکچین

مهندس عرفان محمودی ایرانمهر

ریاست کارگروه استخراج و تامین زیر ساخت

تیم اجرایی

امیر حسین فطرتی

دبیر برگزاری رویداد

امیر عباس زمامدار

مدیر پروژه رویداد

مهدی خواجه صالحانی

مدیر اجرایی رویداد

امید یزدانی دینانی

تیم اجرایی رویداد

برگزار کنندگان

حامیان

techfac-logo2
deyhim_logo