دوره‌های آموزشی

سری رویدادهای چشم انداز کسب و کار کارخانه نوآوری دیهیم سعی دارد از اساتید حرفه‌ای استفاده کند تا بتوانید در حوزه مورد هدف خود پیشرفت علمی و تئوری داشته باشید.

پنل‌های حرفه‌ای

یکی از اهداف رویداد در کنار آموزش نگاهی کوتاه به چالش‌های پیش روی حوزه‌ی تخصصی شما هست تا بتوانید نگاهی از داخل به چالش‌های پیش رو داشته باشید.

سرگرمی آموزشی

چرا فقط حرف، متن و یادداشت‌های آموزشی؟ باید سعی کنیم در یک جمع دوستانه از یکدیگر یاد بگیریم و سرگرم باشیم تا بتوانیم انرژی خودمون رو به همدیگه انتقال دهیم.

شبکه سازی

بزرگترین مزیت یک رویداد آشنایی با یکدیگر و شبکه سازی است، پس این رویداد بهترین فرصت برای برقراری ارتباط بین افراد این جامعه‌ی تخصصی و بزرگ از سراسر کشور خواهد بود.

نمایشگاه تخصصی

در کنار یک رویداد حضور کسب و کارها بهترین فرصت را برای حضور دقیق تر در یک کسب و کار را خواهد داشت و فرصت‌های زیاد همکاری را ایجاد خواهد کرد.

منتورینگ

حضور در فضای کاملا صنعتی یکی از بزرگترین راه‌های پیدا کردن یک منتور خوب برای حضور در حوزه تخصصی خودتان است .

ما را دنبال کنید …

برای اطلاع از اخرین اخبار رویدادها و رساندن بازخوردهای خود به گوش ما، صفحات مجازی ما را دنبال کنید.

حامیان ما

ساعات کاری

۲۴ ساعته در اپلیکیشن واتس آپ
در خدمت سوالات شما هستیم.

ایمیل

vision@techfac.ir

آدرس

استان تهران – پاکدشت، حصار امیر،
شهرک انقلاب، خیابان پونل، کارخانه نوآوری و شتاب افزای دیهیم

تلفن تماس

۰۲۱-۳۶۰۸۱۸۸۹


ما کی هستیم؟

رویداد چشم انداز کارخانه نوآوری دیهیم به ارائه یافته‌های نوین پژوهشی در کسب وکارهای نوآور می‌پردازد این رویداد یکی از وظایف تعریف شده در ساختار کارخانه نوآوری وشتاب افزای دیهیم است که سعی دارد به آموزش و ارائه راهکارهای بیزنسی برای کسانی هست که در حوزه‌های تخصصی خود قصد حضور و کسب درآمد پرسود دارند.