دوره بوتکمپ رباتیک و برنامه نویسی دیهیم

محل برگزاری دوره بوتکمپ رباتیک و برنامه نویسی دیهیم

کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قصد دارد تا در این تابستان دوره ی بوت کمپ رباتیک و برنامه نویسی برگذار کند. این دوره ی 4 هفته ای از 26 مرداد شروع شده و مناسب تمام دانش آموزان و دانشجویانی است که قصد دارند در محیطی متفاوت و به دور از هیاهوی شهری، تکنیک های عملی و به روز در زمینه رباتیک، ساخت ربات و برنامه نویسی را بیاموزند.

محل برگزاری دوره

محل برگزاری این دوره، کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم واقع در جنوب شرقی تهران بوده و دانشجویان در طول این مدت در سوییت های کارخانه اقامت خواهند داشت


مشاهده در گوگل مپ

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

این دوره مناسب دانش آموزان بین 16 تا 22 سال که در رشته های برنامه نویسی، کامپیوتر و الکترونیک تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان دوره کاردانی و کارشناسی رشته های کامپیوتر، برنامه نویسی و رباتیک مناسب است.

لازم به ذکر است این دوره در حال حاضر برای آقایان است. تلاش می کنیم در دوره های آتی برای بانوان عزیز نیز کلاس ها و دوره هایی در این زمینه فراهم کنیم.

محتوای دوره

محتوای درسی این دوره به دو بخش اصلی مهارت‌های فردی (soft skills) و مهارت‌های فنی تقسیم میشود.
کلاس های فنی دوره مباحث زیر را شامل می شوند:

اصول برنامه نویسی

طراحی HTML

آشنایی با زبان برنامه نویسی اندروید

آشنایی با بانک های اطلاعاتی

طراحی ربات‌ها

هوش مصنوعی

طراحی سایت (وردپرس)

طراحی CSS

آشنایی با زبان برنامه نویسی PHP

آموزش های اولیه و اصول اولیه رباتیک

ساخت ربات

بیزینس اینتلیجنس

Learn More

دوره بوت کمپ کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم
مهارت‌های فردی

کلاس‌های مهارت‌های فردی دوره مباحث زیر را شامل میشوند:


این دوره همچنین شامل سمینارهای انتقال تجربه و دانش مدیریان بزرگ صنعت و استارتاپی نیز میشود. در این سمینار ها از مدیران موفق و کارآفرین دعوت شده تا مسیر و راه خود را تا موفقیت با دانشجویان به اشتراک بگذارند.

اسپانسرها و همکاران دوره


Alternative TextAlternative Text

شرایط ثبت نام

این دوره به صورت رایگان بوده و تمامی دانش آموزان و دانشجویان که در رشته های مرتبط مشغول به تحصیل هستند و یا سابقه فعالیت مرتبط را دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. بدیهیست که به دلیل محدودیت ظرفیت بعد از دریافت فرم های ثبت نام، مصاحبه ای به صورت حضوری و یا آنلاین انجام میگیرد.

همچنین اگر دانشجویی زیر 18 سال داشته باشد، نیاز است تا والدین وی پس از پذیرش فرم رضایت خود برای حضور دانشجو در دوره را پر کنند.

برای ثبت نام همین حالا فرم زیر را پر کنید